A A A
Print
Darbība

Latvijas tirgū NUTRICIA ir līdere diētiskās pārtikas cilvekiem ar veselības traucējumiem jomā.

 

Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem – mūsdienīgi produkti, kas izstrādāta pacientiem, kuri slimības vai ar to saistīto grūtību dēļ ar tradicionālo vai ierasto pārtiku nevar uzņemt pietiekamu enerģijas un uzturvielu – olbalvielu, ogļūdeņražu, tauku, vitamīnu un minerālvielu – daudzumu.

 

Ārstnieciskajā uzturā izmantojamo produktu ekskluzivitāte ir visu svarīgo uzturvielu unikāla kombinācija atbilstošās proporcijās. Tradicionālajā pārtikas uzņemšanas veidā pacientam nav viegli vai pat ir neiespējami iegūt tādu uzturvielu kombināciju vai sastāvu. Šī iemesls dēļ Nutricia Ārsnieciskā uztura apakšnodaļas pārstāvji daudzus gadus sadarbojas ar medicīnas nozares speciālistiem, kombinējot produktus un to lietošanas shēmas, lai ar uztura terapijas palīdzību uzlabotu ārstēšanas efektivitāti.

 

Diētiskās pārtikas cilvēkiem ar veselības traucējumiem produkti uzlabo pacienta uztures stāvokli. Šie produkti ir izmantojami slimības radīta nepietiekama uztura profilaksei un ārstēšanai.

 

Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem ir neatņemams veiksmīgas ārstēšanas elements, jo:

  • samazina komplikāciju skaitu, jo īpaši infekciju gadījumā;
  • palielina lietojamo medikamentu efektivitāti;
  • saīsina ārstēšanās ilgumu slimnīcā;
  • uzlabo pacienta dzīves kvalitāti.

 

Visus produktus izstrādā uztura speciālisti un medicīnas nozares eksperti, ņemot vērā Pasaules Veselības organizācijas un Eiropas Savienības Komisijas rekomendācijas uztura jautājumos.

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.