A A A
Print
Vēsture

SIA "NUTRICIA " tika dibināta 2007. gadā. Kompānija ir līderis diētiskās pārtikas cilvēkiem ar veselīas traucējumiem un mazu bērnu un zīdaiņu pārtikas produktu tirgū.

 

Nutricia Ārstnieciskā uztura apakšnodaļas vēsture aizsākās vēl agrāk – 1906. gadā Holandē, jo tolaik tika izstrādāts pirmais specializētais produkts pacientiem ar īpašu diētu – diabēta slimniekiem.

 

1970. gadā tika izstrādāti pirmie patēriņam gatavie produkti pacienta barošanai, ievadot pārtiku gremošanas traktā caur zondi. 1985. gadā parādījās Nutridrink – orāli lietojams pārtikas produkts. Jau 25 gadus Nutridrink tiek lietots kā diētiskās pārtikas produkts ne tikai Eiropā, bet arī daudzās valstīs aiz Eiropas robežām.

 

Kopš 1990. gada Nutricia Ārstnieciskā uztura apakšnodaļa izstrādā specializēto produktu līniju, kas paredzēta ar specifiskām slimībām slimojošu pacientu vajadzību nodrošināšanai.

 

Latvijas tirgū diētisko pārtiku cilvēkiem ar veselīas traucējumiem tirgo kopš 1998. gada. Jau 15 gadus NUTRICIA dalās zināšanās un pieredzē ar Latvijas speciālistiem, kā arī piegādā produktus, kas glābj ne vienu vien dzīvību un sekmē ārstēšanu, kā arī uzlabo pacientu dzīves kvalitāti.

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.