A A A
Print
Orāli lietojami produkti
Iepazīstieties ar pieaugušajiem paredzētiem produktiem
 • Nutridrink Protein, 4 x 125 ml

  Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. Izstrādāts onkoloģiskiem slimniekiem lietošanai pirms, pēc un starp radioterapijas un ķīmijterapijas cikliem.

 • Nutridrink

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi
  nokomplektēts, sabalansēts produkts ar
  augstu enerģētisko vērtību,
  paredzēts dzeršanai

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produkts ar augstu enerģētisko vērtību (2,4 kcal/ml), paredzēts dzeršanai.

 • Nutridrink Multi Fibre

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi
  nokomplektēts, sabalansēts produkts
  ar šķiedrvielām un augstu enerģētisko
  vērtību, paredzēts dzeršanai

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produktsar šķiedrvielām un augstu enerģētiskovērtību, paredzēts dzeršanai.

 • Nutridrink Yoghurt

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi
  nokomplektēts, sabalansēts produkts
  uz jogurta bāzes ar augstu enerģētisko
  vērtību, paredzēts dzeršanai.

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselībastraucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produktsuz jogurta bāzes ar augstu enerģētisko vērtību (1,5 kcal/ml), paredzēts dzeršanai.

   

 • Nutridrink Juice Style

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Lietošanai gatavs sulai
  līdzīgs produkts, bez taukiem, ar augstu
  enerģētisko vērtību, paredzēts dzeršanai.

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Lietošanai gatavs sulai līdzīgs produkts, bez taukiem, ar augstu enerģētisko vērtību (1,5 kcal/ml), paredzēts dzeršanai.

 • Calogen

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Garo ķēžu taukskābju
  (LCT) emulsija ar augstu enerģētisko
  vērtību, paredzēta dzeršanai.

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Garo ķēžu taukskābju (LCT) emulsija ar augstu enerģētisko vērtību (4,5 kcal), paredzēta dzeršanai.

 • Nutilis Clear


  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Pulverveida biezinātājs, kas paredzets pacientiem, kuriem ir grūtības norīt šķidrumu vai ēdienu. Pieejams 175 gramu bundžās ar mērkarotīti.

 • Nutilis Powder

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Pārtikas un šķidrumu
  biezinātājs, lietošanai disfāgijas gadījumā.

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselībastraucējumiem. Pārtikas un šķidrumu biezinātājs, lietošanai disfāgijas gadījumā.

   

 • Cubitan

   

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības
  traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi
  nokomplektēts, sabalansēts produkts
  ar augstu enerģētisko vērtību, zemu
  elektrolītu un olbaltumvielu saturu,
  paredzēts dzeršanai.

  Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselībastraucējumiem. Sabalansēts produkts ar augstu enerģētisko vērtību, zemuelektrolītu un olbaltumvielu saturu, paredzēts dzeršanai.

 • Diasip

   

  Ar uzturvielām pilnīgi
  nokomplektēts, sabalansēts produkts ar
  zemu glikēmisko indeksu,
  paredzēts dzeršanai.

  Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produkts ar zemu glikēmisko indeksu, paredzēts dzeršanai.

 • Fantomalt

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai cilvēkiem, kuriem ir nepietiekošs uzņemamais enerģijas apjoms vai kuriem ir nepieciešams uzņemt vairāk kalorijas.

 • PreOp

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar cukuriem un saldinātājiem. Diētiskai lietošanai pacientiem pirmsoperācijas sagatavošanās posmā.

 • Protifar

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai hipoproteinēmijas gadījumā. Lietojams kā olbaltumvielu piedeva cilvēkiem, kuriem parastie pārtikas produkti un dzērieni nespēj nodrošināt nepieciešamo olbaltumvielu daudzumu.

 • Renilon 4.0

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai nieru nepietiekamības gadījumā kad nepieciešams ierobežot uzņemamo olbaltumvielu daudzumu. Ar augstu enerģētisko vērtību, zemu elektrolītu un olbaltumvielu saturu, gatavs lietošanai, dzeršanai paredzēts produkts.

 • Renilon 7.5

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai akūtas un hroniskas nieru nepietiekamības gadījumā, kad tiek veikta dialīze. Ar augstu enerģētisko vērtību, zemu elektrolītu saturu, gatavs lietošanai, dzeršanai paredzēts produkts.

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.