A A A
Print
Produkti bērniem
Iepazīstieties ar bērniem paredzētiem produktiem
 • Infatrini

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai ar slimībām saistītu nepietiekama uztura uzņemšanas un aizkavētas augšanas gadījumos, ja nepieciešams uzņemt vairāk kaloriju un/vai ir ierobežots atļautais uzņemamā šķidruma daudzums bērniem no dzimšanas līdz 18 mēnešu vecumam vai ar ķermeņa masu līdz 9 kg.

 • Infatrini Peptisorb

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai gadījumos, kad ir ar slimībām saistīta nepietiekama uztura uzņemšana kombinācijā ar tolerances traucējumiem. Paredzēts zīdaiņiem no dzimšanas līdz 18 mēnešu vecumam vai ar ķermeņa masu līdz 9 kg aizkavētas augšanas gadījumos, ja nepieciešams uzņemt vairāk kaloriju un/vai ir ierobežots atļautais uzņemamā šķidruma daudzums vai ir pārtikas nepanesība. Piemērots barošanai no pudelītes, krūzītes vai caur zondi.

 • Nutrini

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai ar slimībām saistītu pilnvērtīga uztura uzņemšanas traucējumu gadījumos. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, šķiedrvielas nesaturošs produkts, kas paredzēts barošanai ar zondi bērniem 1 – 6 gadu vecumā vai ar ķermeņa masu 8 – 20 kg. Nesatur lipekli, laktozi.

 • NutriKid Multi Fibre

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai ar slimībām saistītu nepietiekama uztura uzņemšanas un aizkavētas augšanas gadījumos, ja nepieciešams uzņemt vairāk kaloriju un/vai ir ierobežots atļautais uzņemamā šķidruma daudzums bērniem no 1 gada vecuma.

 • Nutrini Energy Multi Fibre

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai cilvēkiem, kuri nevar uzņemt pilnvērtīgu uzturu kādu saslimšanu dēļ. Ar uzturvielām pilnībā nokomplektēts, lietošanai gatavs, šķiedrvielas saturošs produkts ar augstu enerģētisko vērtību, 1-6 gadu vecu vai 8-20 kg smagu bērnu barošanai ar zondi. Nesatur lipekli un laktozi. Iepakots aizsargatmosfērā.

 • Neocate® LCP

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, hipoalerģisks, uz aminoskābēm balstīts sausais maisījums.
  Diētiskai lietošanai bērniem no 1 gada vecuma govs piena alerģijas, vairāku pārtikas olbaltumvielu nepanesības un citu saslimšanu gadījumā, kad nepieciešams uzņemt noteiktas uzturvielas viegli asimilējamā formā.
  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, hipoalerģisks, uz aminoskābēm balstīts sausais maisījums.Diētiskai lietošanai bērniem no 1 gada vecuma govs piena alerģijas, vairāku pārtikas olbaltumvielu nepanesības un citu saslimšanu gadījumā, kad nepieciešams uzņemt noteiktas uzturvielas viegli asimilējamā formā.

 • Neocate® Junior

  Diētiskai lietošanai bērniem no 1 gada vecuma govs piena alerģijas, vairāku pārtikas olbaltumvielu nepanesības un citu saslimšanu gadījumā, kad nepieciešams uzņemt noteiktas uzturvielas viegliDiētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, hipoalerģisks, uz aminoskābēm balstīts sausais maisījums.Diētiskai lietošanai bērniem no 1 gada vecuma govs piena alerģijas, vairāku pārtikas olbaltumvielu nepanesības un citu saslimšanu gadījumā, kad nepieciešams uzņemt noteiktas uzturvielas viegli asimilējamā formā.

 • KetoCal® 3:1

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai ketogēnā diētā zāļu rezistentas epilepsijas gadījumā un citos gadījumos, kad indicēta ketogēnā diēta. Nearomatizēts, ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts sausais maisījums ar ļoti augstu tauku un zemu ogļhidrātu saturu.  Ar uzturvielu attiecību- tauki pret olbaltumvielas plus ogļhidrāti - 3:1.

 • KetoCal® 4:1

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai zāļu rezistentas epilepsijas gadījumā un citos gadījumos, kad  nepieciešama ketogēnā diēta. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts pulverveida maisījums ar ļoti augstu tauku, bet zemu ogļhidrātu saturu un neitrālu aromātu. Ar uzturvielu attiecību- tauki (garo oglekļa ķēžu triglicerīdi) pret olbaltumvielas plus ogļhidrāti - 4:1.

 • Milupa Cystilac

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai zīdaiņiem un bērniem ar cistisko fibrozi.
  „Cystilac” ir ar kalorijām bagāts maisījums barošanai ar pudelīti, kas satur viegli pārstrādājamas, augstas kvalitātes olbaltumvielas (sūkalu un kazeīna hidrolizātus), kā arī viegli pārstrādājamus vidējo ķēžu triglicerīdus (MCT), fruktooligosaharīdus un  galaktooligosaharīdus, kā arī garo ķēžu triglicerīdus (LCP Milupan®).

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.