A A A
Print
Fantomalt

Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai cilvēkiem, kuriem ir nepietiekošs uzņemamais enerģijas apjoms vai kuriem ir nepieciešams uzņemt vairāk kalorijas.

Fantomalt

nutritarget Fantomalt
 1. Sastāvā nav saharozes, fruktozes un galaktozes.
 2. Bez laktozes.
 3. Bez glutēna.
 4. Maza osmolaritāte salīdzinājumā ar mono un disaharīdiem.
 5. Viegli šķīstošs.
„Fantomalt” ir augsti enerģētisks uztura papildinājums, kas sastāv no maltodekstrīna. Tam ir neitrāla garša un to var pievienot gan pie saldiem, gan pikantiem ēdieniem/dzērieniem. Nesatur piena olbaltumvielas, lipekli un laktozi.
Produktu izplata tikai aptiekās.

Sk. arī

 1. Lietojams kā papildu enerģijas avots, ja ir jāierobežo uzņemto olbaltumvielu vai tauku daudzums tālāk minēto slimību gadījumos:
  • olbaltumvielu vai tauku gremošanas un absorbcijas traucējumi;
  • nieru mazspēja;
  • aknu mazspēja;
  • laktozes vai saharozes gremošanas un absorbcijas traucējumi.
 2. Produkts var tikt lietots kā papildu enerģijas avots zīdaiņu uzturā.

Nav izmantojams kā vienīgais uzturvielu avots.
Nav paredzēts parenterālai lietošanai.

Lietot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Viena mērkarote (nolīdzināta) satur 5 g produkta, kas sniedz apmēram 19 kcal. Pirms lietošanas nomazgāt rokas, lietot tīrus virtuves piederumus, pārliecināties, ka iepakojuma virspuse ir tīra. Samaisiet nepieciešamo pulvera daudzumu ar pietiekošu daudzumu vēsa šķidruma, lai veidotos viendabīgas konsistences masa. Iemaisiet to ēdienā/dzērienā. Sagatavojiet lietošanai porciju un izlietojiet 2 stundu laikā. Neizmantoto ēdienu/dzērienu vienmēr izmest. Iepakojumu pēc atvēršanas cieši aizvērt, uzglabāt sausā un vēsā vietā (bet ne ledusskapī) un izlietot viena mēneša laikā.

 1. Produkta lietojamo daudzumu nosaka ārsts.

100 ml produkta satur

Enerģētiskā vērtība kJ / kcal 1630/384
Tauki:
- piesātinātās taukskābes
% no enerģ.vērtības
g
g
%
0
0
0
Ogļhidrāti:
- cukuri
% no enerģ.vērtības
g
g
g
96
6,0
100
Šķiedrvielas
% no enerģ.vērtības
g
g
0
0
Olbaltumvielas
% no enerģ.vērtības
g
g
0
0
Sāls g 0,01
Minerālvielas

Nātrijs mg 2

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.