A A A
Print
Caur zondi lietojami produkti
Iepazīstieties ar produktiem, kas paredzēti barošanai caur zondi
 • Nutrison

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai pacientiem, kam nepieciešama enterāla barošana, slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, DHS/EPS (dokosaheksaēnskābi/eikozapentaēnskābi) saturošs produkts, kas paredzēts ēdināšanai caur zondi. Bez šķiedrvielām, nesatur lipekli un laktozi (<0,02g/100g).

 • Nutrison Multi Fibre

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai pacientiem, kam nepieciešamaenterāla barošana, slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, DHS/EPS (dokosaheksaēnskābi/eikozapentaēnskābi) un šķiedrvielas saturošs produkts, paredzēts ēdināšanai caur zondi.

 • Nutrison Energy

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai pacientiem, kam nepieciešama augsti enerģētiska enterāla barošana, slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Ar augstu enerģētisko vērtību un ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, DHS/EPS (dokosaheksaēnskābi/eikozapentaēnskābi) saturošs produkts, paredzēts ēdināšanai caur  zondi. Bez šķiedrvielām, nesatur lipekli un laktozi (<0,02g/100g).

 • Nutrison Protein Plus

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai cilvēkiem, kuri nevar uzņemt pilnvērtīgu uzturu kādu saslimšanu dēļ. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs produkts, ar augu un piena olbaltumvielām un DHS/EPS (dokozaheksaēnskābi/eikozānpentaēnskābi).

  Paredzēts barošanai ar zondi. Nesatur  lipekli, laktozi (< 0,02 g/100 g produkta) un šķiedrvielas.

 • Nutrison Advanced Cubison

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai uzturvielu nepietiekamības novēršanai tādu saslimšanu gadījumos, kad ir izveidojušās hroniskas brūces. Ar olbaltumvielām un arginīnu bagāts, ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, šķiedrvielas saturošs, gatavs lietošanai produkts, kas paredzēts ēdināšanai ar zondi. Nesatur lipekli un laktozi.

 • Nutrison Advanced Peptisorb

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai pacientiem ar apgrūtinātu uzturvielu absorbciju vai sagremošanu. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, peptīdu diētai paredzēts produkts. Ar zemu tauku saturu, nesatur  šķiedrvielas, lipekli, paredzēts ēdināšanai ar zondi.

 • Nutrison Advanced Diason

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai nepilnvērtīga uztura uzņemšanas gadījumā cilvēkiem ar cukura diabētu vai hiperglikēmiju.

  Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs produkts ar šķiedrvielām, paredzēts barošanai ar zondi. Nesatur lipekli un laktozi.

 • Nutrison 1000 Complete Multi Fibre

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai pacientiem, kam nepieciešama enterāla barošana, slimību gadījumos, kad nepieciešama pazemināta enerģijas un/vai šķidruma uzņemšana.

  Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts sastāvs, kas ietilpst vienā litrā, lietošanai gatavs, DHS/EPS (dokosaheksaēnskābi/eikozapentaēnskābi) un šķiedrvielas saturošs produkts, paredzēts ēdināšanai caur  zondi.

 • Nutrison Advanced Protison

  Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai ar slimībām saistītu pilnvērtīga uztura uzņemšanas traucējumu gadījumos pacientiem, kurus skāris metabolais stress. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, lietošanai gatavs, šķiedrvielas saturošs produkts ar augstu olbaltumvielu saturu, kas paredzēts barošanai ar zondi.

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.